MÖBLER / Bord / Blombord 6798029
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:59:24
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal